Pewne Krajowe

Pewne Krajowe

Oferujemy Państwu Samochody Tylko z Polskich Salonów, Regularnie Serwisowane z Potwierdzonym Przebiegiem.
Oferujemy Państwu Samochody Tylko z Polskich Salonów,
Regularnie Serwisowane z Potwierdzonym Przebiegiem.

O nas

Motoryzacją zajmujemy się od wielu lat. Młodzieńcze fascynacje, udało się nam przekształcić w coś więcej, niż tylko sprzedaż samochodów. Pamiętając o tym, jak ważną i odpowiedzialną decyzją jest zakup samochodu używanego, w 2012 roku stworzyliśmy rozpoznawalna markę, która postawiła na jakość i niezawodność. Tak właśnie narodziła się idea stworzenia marki Pewne Krajowe. Firmy, zajmującej się sprzedażą samochodów używanych, po raz pierwszy zakupionych w polskich salonach, a następnie pozostawionych tam w rozliczeniu przy zakupie nowego auta.

 

Aby zagwarantować Państwu najwyższą jakość w najlepszej cenie na rynku, każdy z naszych samochodów przechodzi szczegółowe badanie techniczne. W jego trakcie sprawdzane są wszystkie podzespoły mechaniczne, jednostka napędowa, ocenie zostaje również poddany stan wnętrza, karoserii i lakieru. Badania zostają przeprowadzone przez uprawionego pracownika, który po wszystkim przygotowuje opinię stanu technicznego, będącą podstawą wyceny i gwarancji udzielonej na sprzedawany pojazd. 

 

W ciągu wszystkich lat istnienia, wypracowaliśmy sprawdzone i skuteczne sposoby sprzedaży samochodów. Obejmuję one własny serwis internetowy PewneKrajowe.pl, ogłoszenia na popularnych portalach sprzedażowych, a także prezentacje w postaci filmów. Samochody z aktualnej oferty można obejrzeć:

 

Jeżeli poszukują Państwa pewnego samochodu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. 
 

Aktualności

Zobacz Nasze Aukcje allegro.pl


Sprawdź Nasze Ogłoszenia Na otomoto.pl

 

 

Youtube

Zobacz nasze filmy prezentujące stan auta. Dzięki nim nie stracisz czasu często wielklometrowy dojazd na oględziny stanu samochodu!

PenweKrajowePL na YouTube
 

Facebook

Żeby nie przeoczyć samochodu którego szukasz dodaj nas do Facebook

PewneKrajowePL
© PewneKrajowe.pl