Pewne Krajowe

Pewne Krajowe

Oferujemy Państwu Samochody Tylko z Polskich Salonów, Regularnie Serwisowane z Potwierdzonym Przebiegiem.
Oferujemy Państwu Samochody Tylko z Polskich Salonów,
Regularnie Serwisowane z Potwierdzonym Przebiegiem.

Dlaczego PewneKrajowe.pl?

 

Na polskim rynku istnieje wiele komisów samochodowych, handlarzy i prywatnych właścicieli, sprzedających auta używane. Dlaczego więc lepiej wybrać samochody z PewneKrajowe, niż prowadzić poszukiwania na własną rękę?

 

Skąd pochodzą samochody w ofercie Pewne Krajowe?

Samochody, które Państwu proponujemy, pochodzą z dwóch źródeł.

1 – Są to auta pozostawiane w rozliczeniu w polskich salonach samochodowych

2 – Samochody pochodzą z indywidualnej sprzedaży, prowadzonej przez firmy i osoby prywatne w kraju.

 

Wszystkie oferowane przez nas samochody, zostały po raz pierwszy zakupione na terenie Polski jako nowe. Są więc samochodami krajowymi. Pozwala to łatwo i dokładnie zweryfikować ich pełną historię serwisową w bazach danych ASO. Sprzedawane samochody pochodzą przede wszystkim z terenu Małopolski i Śląska, a w dalszej kolejności Wielkopolski i Mazowsza. Zawsze są to samochody krajowe, nigdy sprowadzane z zagranicy.

 

Jaki jest stan sprzedawanych samochodów?

Sprzedajemy wyłącznie bezwypadkowe samochody, których przebieg i stan techniczny jest w 100% sprawdzony i potwierdzony. Wiarygodność zapewniają książki serwisowe z historią napraw, faktury z warsztatów i ASO, a na Państwa życzenie, opinia biegłego rzeczoznawcy, który sprawdzi wybrany samochód. Opinia zawiera pełną charakterystykę samochodu, obejmującą wyposażenie, stan techniczny, przebieg, opis jazdy próbnej i źródła, na podstawie których dokonano weryfikacji przebiegu. Przykład takiej opinii można pobrać stąd: [link do opinii biegłego]

 

Samochód powypadkowy, a po szkodzie parkingowej – jakie są różnice?

Klienci często zadają nam pytania o to, czym różni się samochód powypadkowy, od tego, który miał szkodę parkingową lub niegroźną stłuczkę. Różnice są bardzo znaczące, dlatego warto poświęcić nieco więcej czasu, aby szerzej je opisać.

Już od pierwszego dnia użytkowania samochodu, mogą nam się przydarzyć różne sytuacje na drodze, podczas manewrowania na parkingu, a nawet w czasie wjeżdżania do garażu. Otarcia zderzaków, wgniecenia drzwi, zarysowania błotników. Ich usunięcie wymaga wykonania napraw przy użyciu odpowiedniej technologii. Obejmuje ona wyprostowaniu blach , nałożenie warstwy szpachli, a następnie lakierowanie w kolorze reszty karoserii. Sprawdzając takie miejsca miernikiem grubości lakieru, uzyskujemy wynik rzędu 700-800um. 

Pomimo tego, że w takim samochodzie została wykonana naprawa blacharsko-lakiernicza, to nie kwalifikuje go to do miana samochodu wypadkowego. Tego typu niewielkie uszkodzenia w żaden sposób nie wpływają na bezpieczeństwo, komfort i stan techniczny samochodu, gdyż nie ingerują w jego elementy konstrukcyjne, a naprawy są wykonywane w autoryzowanych serwisach blacharsko-lakierniczych.

Posiadając niezbędne urządzenia pomiarowe, każda z takich napraw jest przez nas wykrywana, a Państwo są o niej informowani. Dzięki temu każdy klient samodzielnie może zdecydować, czy jest zainteresowany samochodem, w którym np. był lakierowany błotnik lub drzwi wskutek szkody parkingowej.

 

Nowoczesne, zaawansowane technologie lakiernicze, pozwalają na ponowne lakierowanie elementów w taki sposób, aby grubość lakieru była zgodna z tą, z jaką samochód opuścił fabrykę. Możliwościami takimi dysponują warsztaty przy autoryzowanych salonach, w których wykonywane są prace lakiernicze dla samochodów kilkuletnich. Jest to warunkiem utrzymania gwarancji na perforację nadwozia. W tych przypadkach najbardziej zaawansowane mierniki lakieru nie wskazują żadnych zmian. Mimo to, wiemy że samochód przechodził pewne prace lakiernicze. Dowiadujemy się tego z historii serwisowej, którą udostępnia nam konkretny salon samochodowy, sprzedający dany pojazd.

Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie bezbłędnie ocenić stan samochodu, analizując rozmiar ewentualnych szkód w przeszłości i oceniając jakość wykonanej naprawy. Dzięki temu, do naszej oferty trafiają wyłącznie samochody bezwypadkowe. Niewielkie szkody, które w przeszłości mogły wystąpić, zostały natomiast usunięte z pełnym profesjonalizmem, zgodnie z technologią zalecaną przez producenta.

 

Czy Państwo również korzystają z jakichś narzędzi, aby sprawdzić samochód?

Tak. Zanim podejmiemy decyzje o odkupieniu samochodu i włączeniu go do swojej oferty, dokładnie go sprawdzamy. Do dyspozycji mamy kilka narzędzi. Pierwszym jest profesjonalny miernik lakieru – CM8802FN, a drugim komputer diagnostyczny LAUNCH X431PRO, dający wgląd do wszystkich zasobów komputera pokładowego (przebieg, opcje, historia wprowadzanych zmian, występowanie błędów). Te dwa urządzenia, pozwalają nam w 90% potwierdzić stan samochodu przed zakupem.

 

Pełen Skan Wszystkich Systemów w Samochodzie Volkswagen Touareg

 

Kto pod względem technicznym sprawdza samochody, które Państwo sprzedają?

Skomplikowana budowa współczesnych samochodów sprawia, że powinny one być sprawdzane wyłącznie w warsztatach wyspecjalizowanej w konkretnej marce. Posiadają one niezbędne doświadczenie, umiejętności i narzędzia, pozwalające wykonać gruntowny przegląd każdego podzespołu. Samochody, które Państwu oferujemy są wnikliwie sprawdzane w autoryzowanych warsztatach danej marki, gdzie rozliczane są pojazdy. Dodatkowo, do każdego samochodu przygotowana zostaje opinia mechaniczna i lakiernicza, dokumentująca i potwierdzająca stan samochodu.

 

Czy ja też mogę zweryfikować Państwa opinię o samochodzie?

Oczywiście że tak. Jesteśmy pewni sprzedawanych samochodów, dlatego nie mamy nic przeciwko, aby sprawdzić je we wskazanym przez Klienta warsztacie lub stacji diagnostycznej. Dodatkowo, każdy z klientów może ustalić bezwypadkowość samochodu, przeprowadzając test grubości powłoki lakierniczej w newralgicznych miejscach.  Jakiekolwiek nieprofesjonalne prace blacharskie i lakiernicze, związane z naprawą samochodu powypadkowego, skutkują inną grubością lakieru niż fabryczna. Posiadamy profesjonalne mierniki grubości lakieru CM8802FN, które należy do najdokładniejszych urządzeń tego typu na rynku. Mierniki jest produkowane przez  Międzynarodową Firmę Nicety , co gwarantuje wysoką jakość wykonania i dokładność każdego pomiaru. Dokładne informacje o tym urządzeniu, można znaleźć w instrukcji obsługi: [link do instrukcji miernika CM8802FN]

 

 

Check lista – sprawdź przed zakupem

Aby ułatwić Państwu samodzielnie sprawdzenie samochodu używanego, przygotowaliśmy szczegółową listę kontrolną. Sprawdzając punkt po punkcie każdą z pozycji, będą mieć Państwo pewność, co w kupowanym samochodzie jest sprawne, a co wymaga naprawy. Listę można pobrać stąd [link do sprawdzanie przed zakupem.pdf] i wykorzystywać za każdym razem, kiedy kupowany jest samochód używany.

 

Kto jest właścicielem sprzedawanych samochodów?

Inaczej niż w przypadku działalności komisów samochodowych, to my jesteśmy właścicielami oferowanych Państwu aut. Każde z nich jest zarejestrowane na firmę PewneKrajowe. Oznacza to, że kupując samochód z naszej oferty, odkupują go Państwo bezpośrednio od nas, a nie od poprzedniego właściciela. Gwarantuje to transparentność każdej transakcji, do której zostaje wystawiona faktura VAT 23% lub Faktura Vat-Marża. W przypadku klientów prywatnych oznacza to, że zostają zwolnieni z płacenia podatku PCC od czynności cywilnoprawnych, a firmom daje możliwość wliczenia zakupu w koszty i odliczenia kwoty VAT.

 

Podobają mi się Państwa samochody, ale nie mam gotówki na zakup

Dobrze to rozumiemy, dlatego przygotowaliśmy korzystną ofertę finansową. Obejmuje ona pośrednictwo kredytowe lub leasingowe w przypadku przedsiębiorców. Korzystając z naszej propozycji, mogą Państwo otrzymać kredyt na dogodnych warunkach, pozwalający zakupić wymarzony samochód. W przypadku kiedy prowadzą Państwo firmę i chcą wziąć samochód w leasing, również nie będzie z tym problemów. Po więcej informacji zapraszamy do działu FINANSOWANIE.

 

W jakich samochodach specjalizują się Państwo?

W sprzedaży dysponujemy dokładnie takimi samochodami, jakimi interesują się polscy klienci. Są to zarówno popularne auta miejskiej europejskich i azjatyckich koncernów, a także wysokiej klasy limuzyny i SUVy, idealne jako samochody rodzinne i reprezentacyjne w firmach. Na Państwa życzenie, możemy prowadzić poszukiwania konkretnego modelu pojazdu, którym są Państwo zainteresowani.

 

Gdzie mogę obejrzeć samochody, które Państwo sprzedają?

Dokładnie prezentujemy wszystkie nasze samochody. Fotografie w wysokiej rozdzielczości, nagrania wideo i testy z jazdy. Wszystkie te rzeczy udostępniamy w internecie, na prowadzonych przez nas stronach.

  
 

Aktualności

Zobacz Nasze Aukcje allegro.pl


Sprawdź Nasze Ogłoszenia Na otomoto.pl

 

 

Youtube

Zobacz nasze filmy prezentujące stan auta. Dzięki nim nie stracisz czasu często wielklometrowy dojazd na oględziny stanu samochodu!

PenweKrajowePL na YouTube
 

Facebook

Żeby nie przeoczyć samochodu którego szukasz dodaj nas do Facebook

PewneKrajowePL
© PewneKrajowe.pl