Kilka słów o nas

Motoryzacja to nasza pasja, którą rozwijamy już od wielu lat

Na bazie naszego doświadczenia, umiejętności i chęci podnoszenia kwalifikacji, powstał serwis mechaniczny samochodów osobowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy najlepiej wykwalifikowanych mechaników i nowoczesne zaplecze technologiczne. Komputery diagnostyczne, stanowiska naprawy samochodów i profesjonalne podejście do potrzeb i problemów naszych klientów. To nas wyróżnia od konkurencji i sprawia, że współpraca z naszym serwisem zawsze układa się pomyślnie.

Wierzymy w to, że każdy z Państwa poczuje się usatysfakcjonowany standardami, panującymi w naszym warsztacie. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby wysoka jakość naszych usług zawsze szła w parze z konkurencyjnymi cenami i krótkim czasem oczekiwania na naprawę.

Motoryzacja to nasza pasja, którą rozwijamy już od wielu lat

raszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy dysponujące samochodami służbowymi. W każdym przypadku gwarantujemy rzetelne i szybki wykonanie naprawy, diagnozowanie usterek, a także pełny zakres czynności serwisowych dla wszystkich marek i modeli samochodów osobowych.

Nasze usługi

więcej informacji o naszych usługach znajdziesz klikająć w daną uslugę z listy poniżej

Przeglądy
serwisowe

czytaj więcej >

Serwis
klimatyzacji

czytaj więcej >

Naprawa
zawieszenia
i hamulców

czytaj więcej >

Naprawa
silników

czytaj więcej >

Wymiana
rozrządu

czytaj więcej >

Naprawa
skrzyni
biegów

czytaj więcej >

Diagnostyka
komputerowa

czytaj więcej >

Naprawa
układu
wydechowego

czytaj więcej >

Usuwanie
filtrów
DPF i FA

czytaj więcej >

Elektryka
i elektronika
samochodowa

czytaj więcej >

Części
zamienne

czytaj więcej >

tel
0048504479170

Czynne: Pn-PT. 9.00 do 17.00

Przęglądy serwisowe

przeglady serwisowe

Utrzymanie samochodu w niezawodnym stanie technicznym, wymaga regularnego serwisowania samochodu. Okresowo wykonywane przeglądy serwisowe, pomagają na czas wykryć ewentualne usterki, zużycie części i wymienić płyny eksploatacyjne, przyczyniając się do przedłużenia żywotności samochodu oraz zmniejszenia kosztów ewentualnych napraw.

Dlaczego warto wykonywać przeglądy serwisowe u nas?

punktorSerwisując nowy samochód u nas, nie tracisz gwarancji. Europejska dyrektywa GVO jasno określa, że wykonywanie przeglądów serwisowych poza autoryzowanymi stacjami obsługi, nie może być powodem cofnięcia gwarancji producenta na samochód. Wykonując przeglądy serwisowe samochodu u nas, mogą Państwo liczyć na równie wysoką jakość, w znacznie niższych cenach. Do naprawy Państwa samochodu, wykorzystywane są części zgodne z częściami oryginalnymi. W efekcie, jakość naprawy jest taka sama, a Państwo oszczędzają więcej pieniędzy.

punktorKsiążka serwisowa GRATIS. Wiemy jak ważna dla właściciela samochodu jest książka serwisowa. To w niej dokumentowane są wszelkie dokonane naprawy i przeglądy. Dysponowanie książką serwisową znacząco przyspiesza późniejszą sprzedaż samochodu i jest powodem do uzyskania lepszej ceny. Samochody z udokumentowaną historią serwisową są bardziej wiarygodne i kupujący chętniej je nabywają. Serwisując u nas swój samochód, każdy Klient bezpłatnie otrzymuje książkę serwisową, uzupełnioną wszystkimi danymi pojazdu. Każda wizyta w naszym serwisie skutkuje dokonaniem szczegółowego wpisu do książki dotyczącym naprawy, wymiany i aktualnego przebiegu. Informacje te są potwierdzone pieczątką oraz podpisem.

punktorUtrzymanie samochodu w doskonałej kondycji. W końcu najważniejsza rzecz. Regularny serwis samochodowy sprawia, że pojazd dłużej zachowuje niezawodność, silnik jest utrzymany w doskonałej formie, a zużycie paliwa ma optymalny poziom. To wszystko przekłada się na większą przyjemność i bezpieczeństwo jazdy oraz oszczędność pieniędzy.

Ważne pytania

Czy przegląd w Waszym serwisie skutkuje wbiciem pieczątki do dowodu rejestracyjnego?
Nie. Przeglądy techniczne samochodu, dopuszczające je do ruchu wykonują wyłącznie okręgowe stacje kontroli pojazdów, dysponujące właściwymi uprawnieniami. Nasza praca polega na dokładnej diagnostyce i serwisowaniu wszystkich podzespołów samochodu i wykonywania koniecznych napraw i wymian.
Przegląd samochodu – jak często powinien być przeprowadzany
Różni producenci mają różne zalecenia dotyczące częstotliwości wykonywania przeglądów samochodowych. Właściwym zachowaniem, jest przestrzeganie zaleceń zawartych w instrukcji. Pamiętaj jednak o tym, że im częściej serwisujesz samochód, tym łatwiej można wykryć ewentualne usterki i usunąć je niższym kosztem. Przegląd samochodu powinien być również wykonany przed każdą długą podróżą.
Wymiana płynów na przeglądzie – jakich?
Podczas przeglądów samochodowych, wymieniane są płyny eksploatacyjne. Zaliczam do nich oleje silnikowe zgodnie z zaleceniami producenta, filtr oleju, filtr powietrza, filtr kabinowy, filtr paliwa. Przeprowadzana jest również kontrola, a jeśli jest to wymagane, również wymiana płynu chłodniczego, hamulcowego, płynu w układzie wspomagania i oleju w skrzyni biegów.

Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji

Klimatyzacja to jedna z ważniejszych instalacji w samochodzie. Zapewnia wysoki komfort jazdy, poprzez schładzanie powietrza wewnątrz kabiny samochodu. Sprawna klimatyzacja, to możliwość wygodnego i bezpiecznego podróżowania w upalne dni, niezależnie od trasy, ilości osób oraz rodzaju samochodu.

W celu zapewnienia Państwu sprawnego działania klimatyzacji, oferujemy następujące usługi:

punktorKompleksowy serwis klimatyzacji wraz z naprawami. Dysponujemy wysokiej jakości spawarką do aluminium Sherman TIG 200P AC/DC, pozwalającą na naprawę (spawanie), pękniętych lub przetartych przewodów samochodowych. Dodatkowo, do serwisu klimatyzacji wykorzystywane jest urządzenie diagnostyczne ASC650. Pozwala ono na dokładne sprawdzenie skuteczności działania klimatyzacji z rozpoznaniem ewentualnych usterek lub braków. Po każdym przeprowadzanym badaniu, Klient otrzymuje wydruk informacyjny. Umieszczone są na nim numery rejestracyjne pojazdu. Jest to dowód potwierdzający regularny serwis klimatyzacji – bardzo przydatny przy późniejszej odsprzedaży pojazdu.

punktorCzyszczenie klimatyzacji. Czysta klimatyzacja to nie tylko większa wydajność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo zdrowia kierowcy i pasażerów. Dla zapewnienia pełnej czystości układu klimatyzacji, podczas każdego serwisu wykonujemy 30 minutowe ozonowanie. Do tego celu wykorzystujemy generator ozonu – wysokiej jakości urządzenie polskiej produkcji. Gwarantuje ono usunięcie nieprzyjemnych zapachów, bakterii, roztoczy i zarodników grzybów.

punktorUzupełnianie czynnika chłodzącego. Sprawność klimatyzacji zależy od ilości i jakości czynnika chłodzącego. Tylko prawidłowa ilość zapewnia utrzymanie należytego ciśnienia. Nawet niewielki brak czynnika chłodzącego sprawia, że wydajność klimatyzacji może się wyraźnie obniżyć. Przy każdym serwisie sprawdzamy ciśnienie w układzie klimatyzacji i jeśli jest to wymagane, uzupełniamy czynnik do właściwego poziomu. Dodatkowo dbamy o Państwa sprężarkę klimatyzacji, wymieniając w niej olej na nowy.

Ważne pytania

Serwis klimatyzacji – jak często wykonywać?
Zaleca się przeprowadzać serwis klimatyzacji przynajmniej co 2 lata.
Dlaczego serwis klimatyzacji jest potrzebny?
Wraz z użytkowaniem klimatyzacji, ulega ona zabrudzeniu, a czynnik chłodzący może uciekać poprzez połączenia i złączki. Szacuje się, że co roku ubywa około 15% czynnika, co prowadzi do pogorszenia parametrów pracy klimatyzacji. Dodatkowo, zużyciu ulega sprężarka klimatyzacji, która wymaga wymiany oleju na nowy.
Czyszczenie klimatyzacji – czy jest konieczne?
W układzie klimatyzacji utrzymuje się wilgoć, która jest naturalnym efektem różnic temperatur. Są to warunki idealne do rozwoju bakterii i zarodników grzybów, mogących mieć fatalny wpływ na nasze zdrowie. Czyszczenie klimatyzacji przy użyciu ozonu, pozwala pozbyć się wszystkich drobnoustrojów, a także eliminuje nieprzyjemne zapachy z wnętrza samochodu. Dodatkowo, czyszczenie klimatyzacji obejmuje również jej odgrzybianie, a także wymianę filtra kabinowego, zatrzymującego zanieczyszczenia przedostające się z zewnątrz pojazdu – kurz, pył, owady, liście.

Naprawa Zawieszenia i Hamulców

Naprawa Zawieszenia i Hamulców

Zawieszenie i hamulce to bardzo ważne elementy samochodu, odpowiadającego za komfort jazdy, precyzyjne prowadzenie i skuteczne, bezpieczne zatrzymywanie się. Zarówno układ zawieszenia, jak i hamulce ulegają stopniowemu zużyciu, wraz z eksploatacją samochodu. Aby mogli mieć Państwo pewność, że Wasz samochód zachowuje się na drodze jak należy i nie odmówi posłuszeństwa w trakcie jazdy, wykonujemy przegląd i naprawy układu zawieszenia i układu hamulcowego.


punktorSprawdzamy zawieszenie samochodu – niezwykle precyzyjnie przyglądniemy się wszystkim elementom układu zawieszenia, wymieniając te, które są zużyte lub zbliżają się do krytycznego momentu swojej trwałości. Stosujemy sprawdzone części znanych producentów, zapewniając długi i bezawaryjny okres użytkowania.

punktorSolina naprawa – bezpieczeństwo i zadowolenie Klienta to nasz priorytet. Każda naprawa jest wykonana z pełną fachowością. Jest to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników, dostępowi do wysokiej jakości części zamiennych oraz znakomicie zorganizowanej pracy serwisu, pozwalającej na szybkie naprawy zawieszenia i hamulców.

punktorDbamy o szczegóły – w niektórych przypadkach napraw układu zawieszenia i układu kierowniczego, konieczne jest wykonanie zbieżności kół. Czynność ta zostaje wykonana w naszym serwisie, tak aby mogli Państwo odebrać samochód w pełni gotowy do bezpiecznej i komfortowej jazdy.

Co może być wymieniane podczas napraw w naszym serwisie?

punktorwahacz i tuleja wahacza
punktorsworzeń wahacza
punktoramortyzatory
punktorłożyska McPhersona – wymiana lub naprawa
punktorłączniki i tuleje stabilizatora
punktordrążki i końcówki kierownicze
punktorsprężyny
punktorklocki, tarcze i bębny hamulcowe
punktorpłyn w układzie hamulcowym
punktorprzewody i zaciski

Naprawa Silników

Naprawa Silników

Silnik to serce każdego samochodu. Od sprawności silnika zależą osiągi pojazdu i komfort podróżowania nim. Pierwsze oznaki, wskazujące na konieczność przeprowadzenia naprawy silnika, to ubywanie oleju silnikowego, biały lub czarny dym, wydostający się z rury wydechowej, a także wyraźna utrata mocy. Każda z tych rzeczy kwalifikuje samochód do przeprowadzenia kompleksowej diagnostyki silnika.

Aby mogli się Państwo jak najdłużej cieszyć niezawodnym, sprawnym samochodem, którego silnik będzie chodził płynnie, cicho i osiągał 100% swojej mocy, zapraszamy na wykonanie szczegółowej diagnostyki i ewentualną naprawę, jeśli jest to wymagane. Dla naszych mechaników nie istnieją silniki trudne.

Podejmujemy się napraw wszystkich marek i modeli samochodów, wyposażonych w różne konstrukcje silników:

punktorsilniki TDI – często „biorące” olej
punktorsilniki TSI – problem z przeskakującym łańcuchem rozrządu
punktorsilniki THP – nowoczesne silniki w samochodach Peugeot, Citroen, BMW, którym doskwiera naciągający się łańcuch rozrządu.

Naprawy silników wykonujemy w profesjonalnie wyposażonym warsztacie, przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych. Doświadczenie naszych mechaników pozwala na szybkie i precyzyjne zlokalizowanie awarii i jej skuteczne usunięcie.

Wymiana Rozrządu

Wymiana Rozrządu

Rozrząd to istotny element silnika, odpowiadający za jego prawidłową, płynną pracę. Integralnym elementem silnika i rozrządu, jest pasek rozrządu. Wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów, ma jednak ograniczoną żywotność. Wymiana paska rozrządu, zgodna z zaleceniami producenta, pozwala ochronić silnik przed poważnymi uszkodzeniami, wskutek jego pęknięcia lub zerwania.. Często nieopłacalnymi w naprawie. Aby wymiana paska rozrządu była skuteczna, nie wystarczy tylko wykonać ją zgodnie z instrukcją. Liczy się również wybór paska najwyższej jakości, renomowanego producenta.

W naszym serwisie wymiana paska rozrządu jest przeprowadzana zgodnie z tymi wymaganiami:

punktorStarannie dobieramy pasek rozrządu do silnika w Państwa samochodzie. Pracujemy wyłącznie na markowych, sprawdzonych paskach najlepszych producentów: SKF, INA, ROUVILLE i BOSCH, gwarantujących pełne bezpieczeństwo i trwałość użytkowania.

punktorWymiana z gwarancją. Wymieniając u nas pasek rozrządu, nie muszą się Państwo obawiać że coś pójdzie nie tak. Każda naprawa w naszym serwisie objęta została gwarancją.

punktorProfesjonalizm i doświadczeni. Wiemy że silniki różnią się od siebie i wymagają innej procedury podczas wymiany rozrządu. Dlatego zawsze czynność ta wykonywana jest z zaleceniami producenta.

punktorTest. Oddajemy Państwu samochód sprawny i nadający się do jazdy. Po każdej wymianie paska rozrządu, dokładnie testujemy Państwa pojazd, aby mieć 100% pewności, że działa on tak jak powinien.

Ważne pytania

Wymiana paska rozrządu – jak często?
Wymiana paska rozrządu w Państwa samochodzie, powinna być wykonywana zgodnie z zaleceniami producenta. Interwał wymiany jest zależny od przebiegu pojazdu oraz czasu pracy paska w silniku samochodu.
Pompa wody – czy również wymaga wymiany?
W przypadku, kiedy pompa wody jest napędzana paskiem rozrządu, należy ją bezwzględnie wymienić podczas wymiany paska rozrządu. Jest to warunkiem koniecznym, aby uzyskać odpowiednie stopień napięcia paska (zużyta pompa i nowy pasek inaczej ze sobą pracują).
Czy w każdym silniku jest pasek rozrządu?
Nie. Istnieją silniki, w których pasek rozrządu został zastąpiony łańcuchem rozrządu. Jest to rozwiązanie znacznie wydajniejsze i bezpieczniejsze. Bardzo często fabrycznie zamontowany łańcuch ma dożywotnią gwarancję, co oznacza że nie wymaga wymiany. W innych przypadkach może jednak to być konieczne po 150 do 200 tysiącach km przebiegu. Pomimo tego, zawsze należy kontrolować stan łańcucha, napinacza i ślizgów – elementy te stopniowo się zużywają.
Co się dzieje, kiedy pęknie pasek rozrządu?
Pasek rozrządu łączy wał korbowy z wałkami rozrządu w silniku, odpowiadając za poprawne ustawienie tłoków względem zaworów silnikowych. Kiedy dojdzie do zerwania paska rozrządu, wał korbowy zostaje zatrzymany, a zawory zderzają się z tłokiem. W przypadku większości silników, oznacza to generalny remont – kosztowny i bardo długi. Aby nie dopuścić do tego, należy wymieniać pasek zgodnie z zaleceniami producenta. W przeciwnym wypadku, jego konstrukcja ulega uszkodzeniu, traci wytrzymałość, a cały pasek naciąga się, co może prowadzić do jego przeskakiwania.

Naprawa Skrzyni Biegów

Naprawa skrzyni biegów

Płynna jazda samochodem wymaga używania skrzyni biegów. Zmiana biegów na wyższy lub redukcja – tę czynność ma opanowany każdy kierowca samochodu, z manualną skrzynią biegów. Jeśli przekładania jest w dobrym stanie, czynność ta przebiega sprawnie, delikatnie i cicho. Jeżeli jednak zauważają Państwo, że zmiana biegów sprawia coraz więcej problemów, skrzynia biegów pracuje głośno lub widoczne są z niej przecieki oleju – kwalifikuje to ją do naprawy.

Jakie są przyczyny awarii skrzyni biegów?

punktornieprawidłowa zmiana biegów (brak precyzji, zbyt szybkie manewry, niedokładnie wciśnięte sprzęgło, pomyłka przy wbijaniu biegów)
punktorbrak oleju w skrzyni biegów (możliwy wyciek, brak wymiany z zaleceniami producenta)
punktorzużycie materiałów wskutek dużego przebiegu
punktorwady fabryczne

Jeżeli manualna skrzynia biegów w Państwa samochodzie zaczyna sprawiać lub już sprawia problemy, możemy temu zaradzić. Naszą specjalnością są szybkie i skuteczne naprawy skrzyń biegów. Naprawiamy wszystkie rodzaje manualnych skrzyń biegów, bez względu na model i markę Państwa samochodu.

Diagnostyka komputerowa

Diagnostyka komputerowa

Nowoczesne samochody naszpikowane są elektroniką. Za prawidłowe działanie niemal wszystkich systemów odpowiada komputer pokładowy, opierając się na informacjach płynących z dziesiątków czujników, zlokalizowanych w całym samochodzie. Awaria jednego z nich, może doprowadzić do unieruchomienia pojazdu i wezwania do niego lawety.

Aby prawidłowo zdiagnozować przyczynę awarii pojazdu, konieczne jest przeprowadzenie pełnej diagnostyki samochodu. Do tego celu potrzebny jest komputer diagnostyczny, kabel podłączeniowy i mechanik, potrafiący obsługiwać i odczytywać wyniki diagnostyki. W naszym warsztacie mogą Państwo liczyć na kompleksową diagnostykę komputerową samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek.

Oferujemy

punktorsprawdzanie kodów błędów
punktorkasowanie błędów
punktorwłączanie lub wyłączanie poszczególnych funkcji
punktorodczyt przebiegu zapisanego w ukrytej pamięci komputera

Dysponujemy komputerami diagnostycznymi i oprogramowaniem, pozwalającym wykonać pełną diagnostykę komputerową w dowolnym samochodzie każdego klienta, gwarantując 100% dokładności i bezpieczeństwa dla każdej diagnostyki.

Naprawa układu wydechowego

Naprawa ukłądu wyedchowego

Układ wydechowy samochodu odpowiada za prawidłowe i bezpieczne usunięcie spalin z silnika na zewnątrz pojazdu. Od szczelności układu wydechowego, zależy nie tylko głośność pracy uruchomionego samochodu, ale również jego osiągi i spalanie paliwa. Nawet najmniejsza nieszczelność w układzie wydechowym, może się odbić na sprawności użytkowania pojazdu. Aby mogli się Państwo cieszyć cichym, szybkim i niewiele spalającym paliwa samochodem, należy zawsze reagować na wszelkie zmiany w głośności pracy układu wydechowego. W przypadku zauważenia takich objawów, pomożemy usunąć taką usterkę.

W zakresie obsługi układów wydechowych oferowana u nas jest:

punktorwymiana tłumików
punktorwymiana katalizatorów
punktorwymiana łączników elastycznych
punktorwymiana rur wydechowych
punktorusuwanie filtrów DPF i FA

Usuwanie filtrów DPF i FA

Usuwanie filtrów DPF i FA

Samochody z nowoczesnymi silnikami diesla, wyposażone są w zaawansowane filtry DPF i FA. Niestety, ich użytkowanie może kierowcom sprawiać wiele kosztownych problemów, związanych z wymianą na nowe, kiedy fabryczne ulegną zapchaniu lub uszkodzeniu. Rozwiązaniem tego problemu jest fizyczne usunięcie filtra DPF / FA z układu wydechowego samochodu (wycięcie), a następnie wyprogramowaniem go ze sterownika (aby komputer nie traktował jego braku jako awarii, sygnalizując na desce rozdzielczej komunikat błędu).

Zapewniamy Państwu bezpieczne i skuteczne przeprowadzenie tej operacji, która z pewnością korzystnie odbije się na komforcie korzystania z samochodu i niższych kosztach jego eksploatacji. Usunięciem filtra zajmują się nasi mechanicy, a przeprogramowaniem komputera specjaliści z partnerskiej firmy. Wieloletnia, regularna współpraca sprawiła, że możemy Państwu zaoferować najniższe ceny na rynku, co czyni naszą ofertę bardzo konkurencyjną dla każdego klienta.

Elektryka i Elektronika Samochodowa

Elektryka i Elektronika samochodowa

Producenci samochodów coraz częściej zaskakują nas innowacyjnymi rozwiązaniami w swoich produktach. Niemal wszystkie z nich opierają się na wykorzystaniu technologii komputerowych, w najbardziej zaawansowanych wariantach. W przypadki awarii, ich diagnostyka i naprawa wymaga zastosowania najlepszych na rynku narzędzi i oprogramowania. Chcąc sprostać wymaganiom rynku i oczekiwaniom naszych Klientów, korzystamy wyłącznie z profesjonalnego, oryginalnego i regularnie aktualizowanego oprogramowania urządzenia diagnostycznego BOSCH KTS540.

Nieograniczone możliwości tego urządzenia, pozwalają nam przeprowadzić takie czynności jak:

punktormonitorowanie pracy silnika w różnych warunkach pracy
punktordiagnozowanie usterek
punktormonitorowanie czystości spalin
punktorsterowanie różnymi układami pojazdu
punktorwłączanie i wyłączanie opcji
punktorprogramowanie komputera
punktordostęp do pełnej dokumentacji technicznej
punktori wiele więcej...

Obsługujemy wszystkie modele samochodów osobowych, a dla pojazdów z grupy VAG (VW, AUDI, SKODA, SEAT), dysponujemy dedykowanym oprogramowaniem HEX-USB+CAN + oprogramowaniem VCDS. Pozwala ono uzyskać jeszcze większą kontrolę nad elektrycznymi i elektronicznymi układami w w/w samochodach.

Części Zamienne

części zamienne

Informacja że jesteśmy w zakresie działania kilku największych hurtowni z częściami motoryzacyjnymi, gdzie w szybkim czasie jesteśmy w stanie zamówić o otrzymać część która będzie potrzebna do dokończenia wcześniej zdiagnozowanej naprawy, a nawet takiej która ujawniła się już w czasie naprawy, u nas zawsze otrzymasz do zwrotu zużytą część na potwierdzenie naszej rzetelności

Do wykonania szybkiej i skutecznej naprawy samochodu, konieczne są wysokiej jakości, właściwie dobrane części. Aby czas związany z odstawieniem Państwa samochodu do warsztatu był jak najkrótszy, współpracujemy z największymi i najlepiej zaopatrzonymi hurtowniami motoryzacyjnymi w regionie. Pozwala nam to bardzo krótkim czasie (nawet kilku godzin), uzyskać potrzebne części zamienne – również takie, których wymiana okazała się potrzebna już w trakcie prowadzonej naprawy.

Nasz warsztat opiera współpracę z Państwem na najwyższych wartościach: zaufaniu, lojalności i rzetelności. Dlatego:

punktordo napraw wykorzystujemy tylko części nowe, odpowiadające jakością częściom oryginalnym
punktorwykorzystujemy przysługujące nam rabaty w hurtowniach motoryzacyjnych, aby zaoferować Państwu najniższą cenę naprawy
punktorzużyte i wymontowane części, zawsze zostają przekazane Klientowi na dowód wykonanej naprawy i jej zasadności. Klient zawsze może taką część zabrać ze sobą.

kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami, w każdej sprawie dotyczącej diagnostyki samochodu, przeglądu serwisowego lub naprawy.

Adres:


Mariusz Czerw CzerwSeriws.pl
ul.Oświęcimska 32
32-660 Gorzów

dane kontaktowe

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9.00 do 17.00 (Sobota: nieczynne)

0048504479170
mariuszczerw@interia.pl